Jeleniogórski sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec młodego mężczyzny podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała 31-latka. Do zdarzenia doszło 4 grudnia br. pod jedną z jeleniogórskich galerii. Teraz za przestępstwo, o które jest on podejrzany grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego i Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 27-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania, który podejrzany jest spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała 31-letniego mężczyzny.

Do zdarzenia doszło 4 grudnia br. około godziny 11.00 pod jedną z jeleniogórskich galerii. Pomiędzy zatrzymanym, a pokrzywdzonym doszło do sprzeczki, której powodem najprawdopodobniej były pieniądze, w wyniku której 27-latek nożem ugodził 31-latka, po czym uciekł. Poszkodowany trafił do szpitala.

27-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. 6 grudnia br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Fot. News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.