Jeździmy już ulicami Drzymały i Flisaków

Jeździmy już ulicami Drzymały i Flisaków

Jeleniogórzanie mogą już jeździć ulicami Drzymały i Flisaków. Po kilku miesiącach, po remoncie i modernizacji, wrócił ruch na tych jezdniach. Inwestycja pochłonęła blisko 3,5 mln zł.Dwie ważne komunikacyjnie ulice w centrum miasta były wyłączone z ruchu od marca. Nawierzchnia ul. Drzymały należała do najgorszych w mieście. Także do naszej redakcji regularnie w tej sprawie dzwonili mieszkańcy. Teraz sytuacja się zmieniła. Właśnie ruch na ul. Drzymały i ul. Flisaków został przywrócony. Kierowcy zauważą niewielkie zmiany w organizacji ruchu. Pozytywne zmiany odczują także piesi – przebudowano chodniki. W ramach zadania przebudowano ponadto kanalizację deszczową, wymieniono słupy oświetlenia ulicznego wraz z oprawami i linią kablową (13 punktów świetlnych w technologii LED).


Zadanie było o tyle skomplikowane, że odcinek ulicy Drzymały w obrębie wiaduktu kolejowego (od ulicy Kilińskiego) ma konstrukcję mostu, pod którym przepływa kanał Młynówka. Do robót budowlanych zaliczony został także remont płyty konstrukcji mostu.

 

Cała inwestycja kosztowała niespełna 3,5 mln zł, z czego około 1.6 mln zł pochodziło ze środków unijnych a 0,12 mln zł z budżetu państwa.


 

DSC_9341.JPG
DSC_9333.JPG
DSC_9334.JPG
DSC_9338.JPG
DSC_9339.JPG

Komentarze (13)

Odsluchalem nagrania z tym jełopem. Cóż powiedzieć. Durnia mamy za prezedęta. Putin siedzi na Kremlu i rży ze śmiechu.To już nie jest państwo z dykty ino z łaj.na.

Już jest po Trzasku.Mozesz spokojnie kontynuować leczenie.

Ty człowieczku pyskaty.Obrażasz głowę swojego Państwa.Jesteś jak gnida zaślepiona przez producentów najpierw dykty a teraz łajna.Potrzaskało cię jak wszystkich POpaprańców. Masz rację że putin rży, bo jakie odgłosy może wydawać ta moskiewska menda .I to ciebie łączy z nim (ty gnida a on menda). Jesteś zadowolony debilu, że ojczulek z Kremla się cieszy. Przesrałeś swoje życie.Jak nie masz wyjścia to strzel sobie w łeb i nie nazywaj się PiS.bolszewik.Czekista bo nikt od ciebie nie wymaga żebyś przedstawiał się kim naprawdę jesteś, ale w tym wypadku mówisz prawdę.Dziękujemy!

Głowa to może jest ale kibla pod żyrandolem. Byle ruski youtuber robi pośmiewisko z du.py.

Tupolewizm pełną gębą.

A dlaczego PIS cię amputował nie powiesz?? Nie musisz. PIS konsekwentnie pozbywa się psychopatów i patologii ze swoich szeregów. Stąd to twoje wycie....

To samo robili hitlerowcy.

co? barani łbie??

A porażające dyletanctwo prezydenckich służb już cię tak nie oburza?

Nie wymagaj zbyt wiele od Szczerskiego i jego pryncypała paraprezydęta Dyzmy 2.0.

10,5mln Wolaków usłyszy dziś o 19:30, że sam Sekretarz Generalny ONZ, podając się za rosyjskich pranksterów, zadzwonił do Wielkiego Przywódcy Polski Andrzeja Sebastiana, a Wielki Przywódca poświęcił mu 11 minut swojego cennego czasu.

Duda syn wiatru i kurzu czyli tuman.

Warto dodać (ponieważ redakcja tego nie zrobiła) że autobusy MZK powrócą na Drzymały od piątku 17 lipca.

Brawo. Więcej takich sprawnych remontów.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.