Koronawirus: Najwięcej nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim

Koronawirus: Najwięcej nowych zakażeń w powiecie bolesławieckim

6 stycznia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 14 151 nowych zakażeń na koronawirusa. Na Dolnym Śląsku przybyło 599 chorych. W Jeleniej Górze odnotowano 6 nowych przypadków. Najwięcej nowo zakażonych w naszym regionie przybyło w powiecie bolesławieckim - 38 osób.

W powiecie jeleniogórskim odnotowano 7 nowych przypadków.

W powiecie kamiennogórskim - 2,

lubańskim - 12,

lwóweckim - 13,

zgorzeleckim - 11.

Na Dolnym Śląsku przybyło 599 chorych na COVID 19. Zmarły 44 osoby, w tym na COVID 16 chorych.

6 stycznia w Polsce odnotowano 14151 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, 553 zgony( na COVID19 - 144 osoby)  i 8852 wyzdrowienia.

Komentarze (7)

Może to g****o zabrzmi ale jak spojrzeć na nagle wzrosty zachorowań - to tam gdzie trwają intensywne szczepienia. W.Brytania z 15 tys. do prawie 60 tys. Trochę mniej Izrael, USA, Czechy czy Niemcy.

A u Brauna dalej PLANDEMIA

Koniecznie napisz o tym pracę badawczą i opublikuj w jakimś czasopiśmie naukowym.
/Niech się lekarze i naukowcy z całego świata dowiedzą, jakich geniuszy mamy w wolsce!
Hurra, jak to odkrycie wycieknie, zachód, który już nam zazdrości, będzie zazdrościł jeszcze bardziej....

To jak żeś gościu taki mądry to mi wytłumacz taka zależność, którą prezentowałem w jednym ze swoich komentarzy parę dni temu. Tym razem dane z dzisiaj :

Jeżeli od ogólnej liczby zakażonych 1344763 odejmiemy zmarłych 30055, uzdrowionych 1087744, tych co w nadzorze i kwarantannie ok. 168000, oraz chorych w szpitalu 17057 i 1606. Pozostaje ponad 46.300 osób niby zakażonych, zapewne żywych ale nie leczonych i nie w nadzorze.
Czyli sobie chodzą luzem? Poczytaj sobie te liczby i statystyki ze zrozumieniem.

Czy ktoś nad tym nie panuje lub te codzienne cyfry są podawane z kapelusza podobnie z jaka rzetelnością przygotowywane są wszelkie akty prawne. Być może chciałbym się zaszczepić jak większość z nas ale jak widzę ten rozpi...aj to strach się bać.

Od kilku dni nie ma już powiatu jeleniogórskiego; wspomniane wyżej 7 przypadków dotyczy powiatu karkonoskiego.

Po co nazwę zmienili ? Ktoś mi wyjaśni

Co robisz to Koronowirus,Jak to się ma do słów polityków powiedział Łukaszenko i Korwin Mike.Ten Wirus to Psy cho za ,ćwiczenia przed szczepionką Czip byś został cielesnym robotnikiem bezmózgowym.Za dużo nas na planecie Ziemia.Do lekarza nie mamy dostępu .telefony zajęte,bo szczepienia policji wojska urzędników i.t.d.A ja mam minimum 5 milionów Wirusów,bakterii i robali drożdży full i czego mnie szlak nie trafia jak słychać fale dźwiękowe Wirus a ja kojarzę z Cirus czyli jestem w chmurze. Cirus lub Cumulus.Dla zdrowia wszystkich ludzi to co robicie już nas nudzi.Nie chcący szczepień chodźcie bez masek jak w Anglii.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.