Kupił podręcznik i rozkręcał uprawę marihuany

Kupił podręcznik i rozkręcał uprawę marihuany

Nie udał się 39-letniemu mieszkańcowi powiatu lwóweckiego biznes życia. Wprawdzie konopie urosły na jego plantacji do prawie dwóch metrów, ale cały zbiór przejęli mundurowi z CBŚP oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej.

Nielegalną plantację zorganizowano w pomieszczeniach gospodarczych na terenie jednej z posesji w powiecie lwóweckim. Jak informuje CBŚP, uprawa na którą składało się 378 krzaków konopi, wyposażona była w specjalne lampy, wentylatory i filtry. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie miało dojść do zbiorów.

Rośliny osiągnęły blisko 2 metry wysokości. Na strychu budynku była też suszarnia marihuany. Zabezpieczono 200 gramów gotowej marihuany, wagi elektroniczne, urządzenia tzw. młynki do rozdrabniania marihuany.

W ręce policjantów wpadły odręczne zapiski z rozliczeń finansowych oraz telefony komórkowe. Plantator stracił ponadto podręcznik uprawy konopi innych niż włókniste.

Mundurowi zatrzymali 39-letniego Bartosza W., który zorganizował plantację. Mężczyzna w Prokuraturze Rejonowej w Lwówku Śląskim usłyszał zarzuty uprawy konopi i wytwarzania środków odurzających. Grozi mu do 8 lat więzienia. Na wniosek prokuratora sąd aresztował podejrzanego. Śledczy zapowiadają kolejne zatrzymania.

CBSP-Zlikwidowano-plantacje-konopi-rosliny-siegaly-nawet-2-metrow-5.jpg
CBSP-Zlikwidowano-plantacje-konopi-rosliny-siegaly-nawet-2-metrow-4.jpg
CBSP-Zlikwidowano-plantacje-konopi-rosliny-siegaly-nawet-2-metrow-3.jpg
CBSP-Zlikwidowano-plantacje-konopi-rosliny-siegaly-nawet-2-metrow-2.jpg
CBSP-Zlikwidowano-plantacje-konopi-rosliny-siegaly-nawet-2-metrow-1.jpg
4ANfgEayRE.jpg

Komentarze (7)

No tak,najlepiej otwierać firmy zagraniczne, ale jak lokalny biznesmen próbuje swoich sił to od razu paka :)))

Ta książka go zdradziła, teraz dostanie za nią wyrok.

A miało być tak pięknie i się zesrało

Kurcze szkoda go byłby idealnym ojcem dla moich dzieci!! Taki obrotny miałabym z nim dobrze! Nie tak jak z moimi czterema byłymi...

Posłuchaj, niedługo 25 urodziny. Nie fajnie byłoby się podpisywać "Vanessa 25 lat Samotna matka z 5 dzieci"? To co, kolacyjka??

Pewnie Melon z Aresztu ,dał mu gryps co i jak ma robic!!!

Ten Melon to niech sobie styje zozpruje na Grottgera pod celą !!!!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.