Potrącił 2-letnią dziewczynkę

Potrącił 2-letnią dziewczynkę

27-letni kierowca cofając potrącił 2-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Odniosło poważne obrażenia. Policja i prokuratura wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego wypadku.

Do zdarzenia doszło 23 lutego 2021 roku, około godziny 14.15 w Jeleniej Górze na ul. Na Skałkach. Jak ustalili policjanci, 27-letni kierujący pojazdem marki Skoda, cofając nie zachował należytej ostrożności i potrącił 2-letnią dziewczynkę, znajdującą się pod opieką matki. Dziecko zostało przewiezione do szpitala. Odniosło obrażenia powyżej dni 7. Kierowcy pobrano krew do badań. Decyzją prokuratora został zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policja i prokuratura wyjaśniają szczegółowo przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

Policjanci apelują, aby piesi uważali na drodze, bowiem w przypadku sytuacji kolizyjnej z pojazdem ich życie i zdrowie jest niewspółmiernie bardziej zagrożone, niż kierującego pojazdem. Zawsze należy być ostrożnym przechodząc przez jezdnię, nawet na wyznaczonym przejściu dla pieszych. Wkraczając na jezdnię upewnijmy się, czy nadjeżdżający pojazd zwalnia.
Apelujemy o rozsądek na drodze. Kierowcy „noga z gazu”. Prędkość jest główną przyczyną wypadków. Kierowcy, którzy lekceważą obowiązujące limity narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, bowiem „najechanie” na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego. Policjanci przypominają o noszeniu elementów odblaskowych po zmierzchu. Dają one kierowcom cenny czas na podjęcie prawidłowej reakcji – często ratującej zdrowie i życie.
 

Komentarze (11)

Rodziców dziewczynki proszę o kontakt: iza_dudzik@interia.pl

Kierowca to produkt narodowych socjalistów pisbolszewikow małego kulawego hitlera kałczyńskiego.

Dlaczego redakcja nie zbanuje tego trolla/hejtera ?
Czyżby to był pracownik? Redaktor?

Ponieważ stanowiska redakcji i czekisty są zbieżne, tyle tylko że on przedstawia to w swojej psychopatycznej formie...

jesteś debilem do lekarza

Czas powiedzieć głośno : mafie vat-towskie to ściema.
Zaś okradanie nas cenami paliwa to rzeczywistość narodowych socjalistów pisbolszewików.
Je*** pis.

Masz rację tusk nas okradal.Cena paliwa za jego rządów kształtowała się przez większy okres czasu .w przedziale 5.60-6.80 .Od 2015 r cena paliwa 3.6-5.10 .Masz rację rudy i jego wspólnicy okradali nas na każdym kroku.Super ze to ujawniłeś

Oj ty biedny - PiS.bolszewik.Czekista - zginiesz w tym swiecie jak te dinosaury. Twoj mozdzek nie potrafi sie distosowac do zmian w polityce i spoleczenstwie. Twoje wywody odosza sie do nieisniejacych juz spraw i sa bardzo waskotorowkowe. Kiedys archeolodzy beda ogladac twoje szczatki i wspolczowac nad brakiem pojemnosci mozgowej.

jego nikt nie będzie badał. on będzie pochowany w szambie i tam w jego przyjaznym środowisku ekskrementów rozłożą się nawet jego kości...

To znaczy że dziecko w czasie wypadku było same bez obecnej osoby dorosłej. Kierowca nie widział małej osóbki ,jak by była z dorosło to w lusterkach widać postać a w tym wypadku mogła uderzyć ,stuknąć w karoserię .
Skutki brak opieki nad malcem.
Dziecko jakiegoś prominenta że kierowcę do kicia a morderca dziecka ma tylko dozór policyjny.

"Policjanci apelują, aby piesi uważali na drodze, bowiem w przypadku sytuacji kolizyjnej z pojazdem ich życie i zdrowie jest niewspółmiernie bardziej zagrożone, niż kierującego pojazdem"
Monza to napisać krócej:
Policjanci apelują, aby słabsi unikali silnych!

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.