Szymon Pogoda obejmie mandat poselski po Adamie Lipińskim

Szymon Pogoda obejmie mandat poselski po Adamie Lipińskim

Szymon Pogoda, działacz Prawa i Sprawiedliwości z Bolesławca, szef klubu radnych PiS w radzie miejskiej Bolesławca obejmie poselski mandat w miejsce Adama Lipińskiego, który w listopadzie zostanie członkiem zarządu Narodowego Banku Polskiego.

Adam Lipiński odebrał już nominację na nowe stanowisko.Jak poinformował senator PiS Krzysztof Mróz, Adam Lipiński obejmie funkcję 4 listopada i będzie ją sprawował przynajmniej przez sześć kolejnych lat, bo tyle trwa kadencja członka zarządu NBP.

Objęcie nowej funkcji przez Adama Lipińskiego wiążę się z zrzeczeniem mandatu poselskiego. Jego miejsce w Sejmie zajmie Szymon Pogoda, szef PiS w Bolesławcu i radny rady miejskiej w Bolesławcu.

Szymon Pogoda startując do Sejmu w wyborach w październiku ubiegłego roku zdobył w okręgu legnicko-jeleniogórskim 4876 głosów, mimo że startował z dziesiątej pozycji. Był to drugi wynik po Adamie Lipińskim.

Szymon Pogoda jest radnym rady miejskiej w Bolesławcu i przewodzi klubowi PiS w tej radzie. Kieruje powiatowym biurem państwowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR).

Komentarze (5)

Czy będzie głosował za bezkarnością grupy przestępców krzyworyja patologicznego oszusta i klamcy Moravitzkyego pt. "bezkarność+"?

Uj, Ksysiu Mróz stracił mentora! Machałkowa go nie znosi więc ten przemiły specjalista od masztów i LGBT może będzie usiał wrócić do TESCO?

Powinien głosować aby wariaci nie mogli bezkarnie zaśmiecać internetu.

Najważniejsze, że teraz najwierniejszy człowiek z zakonu PC, choć nieekonomista, idzie do NBP. Cóż karier takich mrowie. Niektórzy mówią: "dobra zmiana". A ja mówię "żadna zmiana". Hasło "By żyło się lepiej... swoim" nadal obowiązuje. Weźcie np. tego chłopaczka P. Patkowskiego z Ministerstwa Fin., co w 2019 zarobił więcej niż jego mentor premier - wypisz wymaluj taki typ jakobina, choć rzekomo nielewicowy w poglądach. Można się bać. Ważne, że wierny. Jedyna cecha wspólna tych wszystkich: niewielki wzrost, kompleksów moc. Ci starsi, to dodatkowo mało włosów i duży brzuszek. Może to nie powód do dyskryminacji, ale takie moje osobiste spostrzeżenie. A spektakl dla ludu trwa, a w tle... dzieje się.

Mróz budowniczym masztów. Proponuję by Mróz wetknął maszt na Eurowysypisku odpadów toksycznych w Rebiszowie a na szczyt wciągnął biało czerwoną w obecności szefostwa mafii narodowych socjalistów pisbolszewikow małego kulawego hitlera z Żoliborza i krzyworyja handlarza działkami kościelnymi i patologicznego przestępcy i oszusta Moravitzkyiego. Niechaj im oberka przygrywa WOT.

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.