W mieszkaniu urządził uprawę konopi

FOT. Policja Jelenia Góra

Kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat grozić może mężczyźnie zatrzymanemu przez jeleniogórskich policjantów. Jest on podejrzany o posiadanie, uprawę konopi oraz o handel narkotykami.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ze sprzedaży narkotyków uczynił sobie stałe źródło dochodów. Funkcjonariusze zabezpieczyli 3 rośliny w różnej fazie wzrostu oraz marihuanę. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 800 porcji handlowych.

Uprawę urządził 31-letni mieszkaniec Karpacza. Policjanci ustalili, że mężczyzna również handlował środkami odurzającymi i z tego procederu uczynił sobie stałe źródło dochodu.

Jak informuje Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji, obecnie mundurowi wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają kolejnych odbiorców. 31-latek trafił do policyjnego aresztu.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, uprawę ziela oraz handel nimi grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, zakazu opuszczania kraju oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi.

W  mieszkaniu urządził uprawę konopi

Komentarze (3)

"...zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonymi." - a niby kto byl pokrzywdzony? odbiorcy? dlaczego?

Rośliny były pokrzywdzone,bo im kwiatki obrywał:)

Nie palę, ale jest za legalizacją. TO JEST CHORY I PATOLOGICZNY KRAJ!!!!Kraj opresyjny! Za takie coś chcą kogoś wsadzić,a ***uj który przewalił publiczną kase na respiratory, na maski bez licencji, to co? a 2 mld naszej kasy na propagandę jednego człowieka by utrzymac koryto to co? WYSYŁAJĄ POLICJĘ NA WALKĘ Z OBYWATELAMI, NA PAŁOWANIE KOBIET PAŁKAMI TELESKOPOWYMI! GDZIE MY ZYJEMY?

Napisz komentarz

WERYFIKACJA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, a tym samym przeciwdziałanie spamowi.