Regularne spotkania zaproponowali widzom aktorzy Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze. Codziennie na profilu facebookowym oraz na stronie internetowej Teatru w cyklu #Norwidwdomu można o godz. 19.00 posłuchać wierszy lokalnych twórców recytowanych przez aktorów. Na pierwszy ogień poszła twórczość Grzegorza Nowickiego.

– Ponadto w każdy czwartek proponujemy spotkanie z dramatem – zaprasza Tadeusz Wnuk, dyrektor Teatru.

Filharmonia Dolnośląska w Jeleniej Górze nagrywa internetowe teledyski z fragmentami słynnych utworów orkiestrowych.

– Repertuar wybieram taki, by zadowolić szerszą publiczność oraz spełnić wymagania techniczne oraz możliwości instrumentalne – wyjaśnia dyrektor placówki Tomasz Janczak.

Na profilu facebookowym Filharmonii Dolnośląskiej oraz YouTube widzimy muzyków w słuchawkach i dyrygenta. Prawie co tydzień jest nowy utwór.

Do sieci przeniósł się także Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze. W cyklu #ZdrojoweWideoStrumienie można obejrzeć archiwalne spektakle, lekcje teatralne, poradniki poprawnej dykcji oraz najładniejsze piosenki ze spektakli i niespodzianki

Więcej o wirtualnych propozycjach kulturalnych jeleniogórskich instytucji w aktualnym wydaniu Nowin Jeleniogórskich z 21 kwietnia 2020 r., dostępnym także w formie elektronicznej. Zapraszamy do lektury! 


 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.