Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę, która podejrzana jest o kradzieże i serię kradzieży z włamaniem. Jeleniogórzanka wykorzystała okazję i ukradła portfel w jednej z jeleniogórskich placówek medycznych. Ponadto okradła również starszego mężczyznę, którym miała się opiekować. Jej łupem padły dokumenty oraz karty płatnicze. Skradzionymi kartami wielokrotnie się posłużyła. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na kilka tysięcy złotych. Teraz kobieta za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letnią kobietę, która podejrzana jest o kradzieże oraz o serię kradzieży z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, jeleniogórzanka w październiku br. w jednej z jeleniogórskich placówek medycznych ukradła portfel wraz z dokumentami oraz kartami płatniczymi. Ponadto w lipcu br. kobieta okradła również starszego mężczyznę, którym miała się opiekować. W tym przypadku również jej łupem padły dokumenty i karty płatnicze. 28-latka skradzionymi kartami posłużyła się wielokrotnie płacąc nimi za różne zakupy. Łączne straty pokrzywdzonych oszacowano na kilka tysięcy złotych.

Pokrzywdzeni o kradzieżach powiadomili policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali i zatrzymali 28-letnią kobietę podejrzewaną o popełnienie tych przestępstw.

Teraz jeleniogórzanka za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.