Jak poinformowała podinspektor Edyta Bagrowska, jeleniogórscy policjanci zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonoskiego podejrzanych o kradzież elementów metalowych infrastruktury kolejowej. Ich łupem padło mienie o wartości około 1500 zł. Mienie zostało odzyskane. Teraz za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem, a grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu karkonos kiego w wieku 34 i 47 lat podejrzanych o kradzież. 21 kwietnia br. policjanci uzyskali informację, że za Kowarami w kompleksie leśnym  dochodzi do kradzieży elementów infrastruktury kolejowej z nieczynnej już linii. Funkcjonariusze w trakcie sprawdzania wskazanej linii kolejowej zauważyli dwóch mężczyzn w trakcie kradzieży. Byli to dwaj mieszkańcy powiatu karkonoskiego w wieku 34 i 47 lat.

Ich łupem padło 8 metrów bieżących szyn, 8 podkładów, nakrętki. Wartość skradzionego  mienia podmiot pokrzywdzony oszacował na około 1500 zł. Zostało ono w całości odzyskane. Mężczyźni zostali  zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za kradzież grozić im może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.