To gratka dla miłośników sportów walki. W Hali Widowiskowo-Sportowej w Jeleniej Górze 18 marca na gali Contender Fight Night 6 obejrzycie pojedynki w różnych formułach.

Walką wieczoru będzie starcie Natalii Baczyńskiej (5-1-0) oraz niepokonanej Włoszki Marigiovanny Vai (2-0-0). Emocji dostarczą także pojedynki Adrian Szyba vs. Szymon Bilas, czy Roberta Rożenki z doświadczonym Niemcem, Alexandrem Wesnerem.

Po raz pierwszy Gala CFN odbędzie się w Jeleniej Górze. Współorganizatorem jest Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa. Jej absolwenci Natalia Baczyńska i Mateusz Furman będą walczyć dzisiejszego wieczoru.

To, że mogę pokazać się w moim rodzinnym mieście daje motywację. Cały rok ciężko trenuję, więc jestem dobrze przygotowany do każdej swojej walki. Jest to największe tego typu wydarzenie w regionie – mówił wczoraj Mateusz.

Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa po raz pierwszy współorganizuje galę sportów walki. Stało się tak dzięki temu, że nasza nauczycielka akademicka Natalia Baczyńska – absolwentka KPSW na kierunku wychowanie fizyczne – będzie walczyła na tej gali w głównym starciu. Nie mogliśmy nie skorzystać z takiej okazji. Cieszę się, że możemy promować różne dziedziny sportu, nie tylko te popularne – wyjaśnia Wioletta Palczewska rektor  Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej w Jeleniej Górze

W trakcie gali zobaczymy 9 walk w formule MMA i 2 w K1. W głównych walkach w formule MMA wystąpią m.in.: Natalia Baczyńska, Robert Rożenko, Adrian Szyba oraz prekursorzy w Polsce w walkach na zasadach K1 w małych rękawicach: Robert Jesiołowski oraz Mateusz Furman. Walką wieczoru będzie starcie Natalia Baczyńskiej z Mariagiovanna Vai z Włoch. Dodatkową atrakcją będzie występ „Aresa”.

Wczoraj odbyło się oficjalne ważenie zawodników i zawodniczek. Gala odbędzie się w hali przy ul. Złotniczej w piątek (18.03) od godz. 19:00 (otwarcie bram od 18:00). Bilety dostępne na kupbilecik.pl. i tylko tam. Na miejscu nie będzie można kupić biletów.

Paweł Oleksy, organizator gali CFN podkreśla, że Jelenia Góra była naturalnym wyborem miejsca zorganizowania gali. „Wielokrotnie wspominaliśmy, że w Jeleniej Górze mamy swoich zawodników, którzy trenują w klubie Contender Kamienna Góra. 9 walk w formule MMA i 2 na zasadach K-1 w innowacyjnej formie, którą wprowadziliśmy jeszcze w 2019 roku w Karpaczu (małe rękawice do MMA).

Walka wieczoru:

Natalia Baczyńska vs. Mariagiovanna Vai

Pozostałe walki

  • Robert Rożenko  vs.  Alexander Wesner
  • Adrian Szyba  vs.  Szymon Biłas
  • Patryk Kobiałka  vs.  Vadym Ivashchuk
  • Remigiusz Jabłoński  vs.  Szymon Wieczorek
  • Damian Ignatowicz  vs.  Mateusz Bieniasz
  • Kamil Wilk  vs.  Mariusz Olesek
  • Robert Jesiołowski vs. Krystiana Chramęga
  • Kacper Tracz  vs.  Kamil Knut
  • Mateusz Furman vs. Paweł Kowalski
  • Michał Oleksy vs. Filip Jarocki

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.