Interwencja policji wobec agresywnie zachowującego się mężczyzny przyniosła nieoczekiwane rezultaty. Znaleziono u niego elementy broni i amunicję.

– Wszystko zaczęło się od zgłoszenia, które otrzymał dyżurny lwóweckiej jednostki policji. Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że pijany, agresywny mężczyzna grozi swojej rodzinie trzymając w dłoni nóż. Zgłoszenie potwierdzili policjanci wysłani natychmiast na miejsce zdarzenia. Chwilę później 49-letni mężczyzna był już w rękach policjantów. Podczas przeszukania, przy zatrzymanym mundurowi znaleźli amunicję – opowiada Olga Łukaszewicz, oficer prasowy tamtejszej jednostki. – Kolejne czynności przeprowadzone przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego doprowadziły do ujawnienia, w miejscu zamieszkania 49- latka, istotnych elementów automatycznego karabinu maszynowego oraz 38 sztuk różnego rodzaju amunicji.

N wniosek policji, do którego przychyliła się prokuratura, lwówecki sąd rejonowy zastosował wobec mieszkańca Wlenia środek zapobiegawczy w postaci aresztu. Najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi za kratami. Za posiadanie broni palnej lub amunicji bez wymaganego zezwolenia grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Fot. KPP Lwówek Śląski

4 komentarze

 1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

  Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

 2. PO jak podwyżki. Odpowiedź

  Tobie coś się stało z głowa z tymi komentarzami z Wrocławiem w tle. Ty się lepiej zacznij leczyć bo w przeciwnym przypadku nawet jak będziesz słodził napoje to będziesz widział zamiast cukru Wrocławiaków. No chyba , że chodzi o zazdrość. Jadą do naszego pięknego miasta przystojne, świetnie ubrani chłopcy w pięknych samochodach i latają za nimi jak wściekłe te nasze MIEJSCOWE LAFIRYNDY i w ich uściskach zapominają o bożym świecie. Mam taką nadzieje że twoja wielka miłość nie zdradza ciebie z nimi. Bo jak tak to ogarnij się idz do roboty zapierdzielaj po 15 godzin to też będzie ciebie stać na ładny ciuch i piękne auto. Nie krępuj się. Praca to ni jest wstyd, i zmień partnerkę.

  • Oszczędzę sobie sm rodu, ty zmutowany ws iocławski odprysku nocnika, wąchaj krecika cienki jak zupa więzienna mutancie z Ukrainy. Jakby twoja matka wiedziała co urodzi, to by sobie sama skrobane zrobiła łyżką stołową, wyj ebany łamago, walony w od byt przez bażanty z mongolii. Twoi rodzice muszą mieć pole, bo skąd wzięliby takiego buraka jak ty? Znudziło ci się oddychanie prostym nosem? Masz ryj jakby cię twój stary nie dokończył ty zapchlony pawianie z du pą jak kalosze starej pi zdy. Wyglądasz jakbyś wsadzał sobie palec w du psko ty spłodzony w miejscu gdzie psy chu jcami wodę pompują matkoje bco. Daj mi namiar do siebie w tym Ws iocławiu a już zadbam, żebyś znalazł się tam gdzie twoje miejsce szc zochu, czyli w sza mbie pośród innych gó wien.

 3. wieśniak z fsiocłafia Odpowiedź

  Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.