Szykuje sie ciekawe wydrzenie muzyzne. – koncert – All That Jazz. Jest to podsumowanie Letnich Warsztatów Muzycznych, które w dniach 4–6 sierpnia odbędą się w Zdrojowym Teatrze Animacji.

W pierwszej części koncertu zaprezentują się młodzi i zdolni mieszkańcy Jeleniej Góry uczestnicy warsztatów, w drugiej części koncertu ze swoim kwartetem wystąpi legenda polskiej sceny jazzowej, perkusista oraz lider wielu jazzowych formacji – Zbigniew Lewandowski.

Zbigniew Lewandowski, który do wszystkich tworzonych kwartetów zawsze zapraszał saksofonistów, tym razem w roli frontmana obsadził swojego przyjaciela i muzycznego partnera, trębacza Patrycjusza Gruszeckiego z którym współtworzy (wraz z Kajetanem Galasem na organach Hammonda) PG Trio. Całości dopełnia wieloletni współpracownik Zbyszka Tomasz Grabowy i niezwykły debiutujący na jazzowej scenie i świetnie zapowiadający się gitarzysta Szymon Witczyński.

Wydarznie jest zaplanowane na 6 sierpnia 2021, g. 18:00 w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze. Bilety w cenie 10 zł można przed koncertem w kasie Teatru.

Koncert jest częścią program kulturalno-edukacyjnego realizowanego przez jeleniogórski oddział Polskiego Stowarzyszenia Jazzowego Wrocław i jednocześnie zwieńczeniem projektu All that Jazz.

Współorganizacja: Polskie Stowarzyszenie Jazzowe Wrocław, Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.