Do groźnego wypadku drogowego doszło 12 stycznia br. około godziny 16.30 w Wojcieszycach na krajowej 3. Pojazd osobowy marki Ford zderzył się czołowo z pojazdem marki Fiat. W wyniku zdarzenia obrażenia powyżej dni 7 odnieśli kierowcy obu pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 73-letni kierujący pojazdem marki Ford, w wyniku niezachowania należytej ostrożności podczas manewru wyprzedzania zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Fiatem, kierowanym przez 23-letnią mieszkankę powiatu lubańskiego. W wyniku zdarzenia do szpitala trafili kierowcy obu pojazdów. Zostali hospitalizowani, odnieśli obrażenia powyżej dni 7.

Obecnie policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego wypadku.

Jak zawsze apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych.

Jeleniogórska policja apeluje o ostrożność i rozsądek na drodze. Kierowcy noga z gazu. Zachowujmy bezpieczne odległości między pojazdami, bowiem „najechanie” na tył innego auta to częsta przyczyna zdarzeń drogowych. Brawura, nadmierna prędkość, alkohol to najczęstsze przyczyny kolizji czy wypadków. Czasami kilka sekund decyduje o ludzkim życiu czy zdrowiu. Zadbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

5 komentarzy

  1. Rodzinę Pani, która kierowała Fiatem lub Kogoś, kto mógłby pomóc w kontakcie do Poszkodowanej proszę o kontakt tel. 668 520 532. Pilne

  2. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid tel.579925890

    • Aż z Zamościa widziałeś wypadek? Wystarczy wpisać ten numer w google i wyskakuje pracownik kancelarii Konrada Jaeschke z Zamościa. Prawda, panie Petrus?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.