Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Z zabezpieczonych narkotyków można uzyskać kilka porcji handlowych. Zatrzymany wpadł podczas kontroli drogowej. Mężczyzna podejrzewany jest również o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających, do czego przyznał się sam kierujący. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków.

W nocy z 17 na 18 sierpnia br. policjanci na ul. Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Skoda, którego kierujący na widok radiowozu gwałtownie przyspieszył.

Policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 28-letni jeleniogórzanin. Podczas czynności mężczyzna dziwnie się zachowywał. Był pobudzony i wyraźnie zdenerwowany. Jego zachowanie wskazywało, że mógł on znajdować się pod działaniem środków odurzających. Ponadto funkcjonariusze na podłodze w aucie znaleźli woreczek z amfetaminą. Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać kilka porcji handlowych. Mężczyzna przyznał się, że zanim wsiadł za kierownicę zażył amfetaminę.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie za posiadanie środków odurzających za co grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badanie krwi potwierdzi, że mężczyzna kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających odpowie on również za to przestępstwo.

Fot.: News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.