22 czerwca odbyła się Sesja Absolutoryjna Miasta Jelenia Góra. Ocenie radnych podlegało wykonanie budżet za rok 2021. Przedstawiono Raport o stanie gminy za rok 2021. Komisja Rewizyjna Rady Miasta i Regionalna Izba Obrachunkowa pozytywnie oceniły kondycję finansową miasta zaprezentowaną w raporcie za poprzedni rok. Za udzieleniem absolutorium głosowało 12 radnych, głos przeciw oddało 8. Dwóch radnych było nieobecnych a jeden głos został nieoddany.

Jerzy Łużniak podziękował za udzielenie mu absolutorium:

Dziękuję Radnym za udzielone mi dziś wotum zaufania oraz absolutorium.

Cieszę się, że zaproponowane przeze mnie kierunki rozwoju miasta, w których najmocniejsze akcenty stawiane są na poprawę jakości życia jeleniogórzan poprzez inwestycje, ekologiczny transport miejski, likwidację „kopciuchów”, nowoczesną edukację czy ofertę kulturalną dla każdego zostały pozytywie ocenione.

Chciałbym tą pozytywną ocenę rozciągnąć na wszystkich Mieszkańców Miasta Jelenia Góra oraz pracowników urzędu, służb miejskich i komunalnych. Wysiłek, jaki włożyliśmy w rozwój Jeleniej Góry w tych trudnych czasach daje dobre efekty.

Dziękuję- jest to nasz wspólny sukces !

6 komentarzy

  1. Skoku stulecia dokonała mafia małego kulawego s z c z o c h a żoliborskiego na ten kraj. Komuniści kulawego mlaskacza doprowadzili do hiperinflacji i drożyzny rujnujac majątki polaków tranferując kapitał do biedoty która przeżarła przyszłość ten kraju. Moskwa kłamie jak bura (****) że jesienią będzie tani węgiel. Tanio to znaczy 3.999 zeta bo normalnie powyżej 4.000. Alleluja. ***** ***

  2. „Żaden z Jarosława Kaczyńskiego biznesmen. Człowiek, który zleca wykonanie prac i po roku nie płaci, jest po prostu oszustem” – napisał na Twitterze Ryszard Petru, powołując się na artykuł „Wyborczej”. Prezes PiS Jarosław Kaczyński go pozwał. Sąd Najwyższy odrzucił kasację kulawego. Kaczyński jest OSZUSTEM.

    Pomywaczka kuchenna uzna wyrok za niekonstytucyjny, Antek Kolaborant stwierdzi, że to zamach na drugiego bliźniaka, Pereira służalczo opublikuje podsłuchy założone w toalecie sądu, WC napisze, że sędzie Żyd, Wildstein – że polonofob, z minister Zero-Dążące-do-Nieskończoności, że to dowód na konieczność dalszej deformy sądownictwa

  3. Do Chrust+ uciekaj z tego kraju zanim się wykończysz .Jnni wcześniej wyjeżdżali z bardziej błachego powodu !

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.