Oto kolejne przypadki parkowania bez wyobraźni i szacunku dla innych użytkowników dróg oraz niestosowania się do obowiązującego oznakowania

W tym tygodniu „ciekawe” przypadki nieprawidłowego parkowania z ulicy Cieplickiej, Pocztowej, 1 Maja i Kochanowskiego.

Parkowanie w sposób jaki przedstawiamy na zdjęciach kończy się postępowaniem mandatowym lub skierowaniem wniosku o ukaranie do Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze.

-Przypominamy, że postępowanie mandatowe za nieprawidłowe parkowanie zagrożone jest kwotą od 100 zł., a przy zbiegu wykroczeń do 1000zł. Do tego dochodzą koszy holowania pojazdu, a to jest kolejne 500 złotych – informuje rzecznik prasowy SM w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. Wiocha. Po prostu wiocha umysłu. Ale SM też nie jest bez winy. Zamiast od razu reagować to jakieś upomnienia, nagany, ostrzeżenia. Co to ma być? I wiocha nadal parkuje jak chce. I to cały czas w tych samych miejscach. Na skrzyżowaniach. Przy skrzyżowaniach. Że nic nie widać jak się jedzie. Np. skrzyżowanie Kasprowicza i Piotra Skargi. Tam gościu parkuje na wpół chodnika przy domu na środku skrzyżowania. Tak samo obok na skrzyżowaniu Groszowej z Kasprowicza. Na Granitowej z Malinnik – mimo ciągłego zgłaszani tego SM. Tak samo z chodnikami. Jak nie ma odpowiedniej wolnej szerokości a SM jedzie i nic. To po co ta SM? SM jest właśnie ot tego. Głównie od tego.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.