Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu oraz wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień. Ponadto posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych oraz tabletki ecstasy. Teraz za popełnione czyny mężczyzna odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mężczyznę podejrzanego o naruszenie zakazu sądowego, kierowanie wbrew decyzji o cofnięciu uprawnień oraz o posiadanie narkotyków.

2 stycznia br. około godziny 13.40 policjanci na ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze zauważyli pojazd marki Audi, a za kierownicą mężczyznę, który najprawdopodobniej posiadał zakaz kierowania pojazdami. Postanowili to sprawdzić i zatrzymali go do kontroli drogowej. Okazał się nim 23-letni jeleniogórzanin. W trakcie czynności policjanci potwierdzili, że mężczyzna kierował autem wbrew 3- letniemu zakazowi sądowemu wydanemu przez Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze, a także okazało się, że kierował również wbrew decyzji o cofnięciu mu uprawnień. W trakcie kontroli 23-latek dziwnie się zachowywał, był nerwowy, a w samochodzie wyraźnie czuć było woń marihuany. Funkcjonariusze znaleźli narkotyki, które mężczyzna ukrył w schowku w aucie oraz w bieliźnie. Była to marihuana, z której można uzyskać kilkanaście porcji handlowych oraz tabletki ecstasy.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Dawno nie byłem w Wrocławiu ale jest po staremu. Dalej wali knyszą, wieśniakom wrocławskim wali z pod pach, nawet z pod butów wali skarpetkami. Pociągi autobusy tramwaje całe zasyfione. Kto te bydło spłodził?

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.