Jeleniogórscy policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 40-letnią kobietę, która groziła wyskoczeniem z okna budynku znajdującego się na IV piętrze. Funkcjonariusze w ostatniej chwili złapali ją i uniemożliwili desperacki krok. Kobieta po interwencji została przekazana pod opiekę lekarzy.

31 stycznia 2022 roku, około godziny 16.00 policjanci pojechali do jednego z jeleniogórskich budynków wielorodzinnych na zgłoszenie lokatorki, z którego wynikało, że sąsiadka zalewa jej mieszkanie.

Kobieta, której dotyczyła interwencja zamknęła się w mieszkaniu, nie chciała otworzyć drzwi, a z środka funkcjonariusze usłyszeli hałas przewracanych mebli i tłukącego szkła. Kobieta groziła również popełnieniem samobójstwa. Funkcjonariusze w obawie o jej życie i zdrowie zdecydowali o wyważeniu drzwi. Kiedy weszli do środka mieszkanie było zdemolowane, a kobieta chciała wyskoczyć przez okno. Tylko szybka reakcja policjantów zapobiegła tragedii. Funkcjonariusze w ostatniej chwili złapali ją i udaremnili desperacki krok. Na szczęście zdążyli z pomocą na czas.

Kobieta po interwencji została przekazana pod opiekę lekarzy.

podinsp. Edyta Bagrowska

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.