Na wspólne kolędowanie możecie się wybrać już jutro (15 grudnia). Koncerty piosenek bożonarodzeniowych oraz kolęd zaplanowane także w kolejne dni. Czas poczuć, że święta są tuż tuż.

15 grudnia w jeleniogórskim Klubie Kwadrat w JCK z koncertem kolęd wystąpią młodzi muzycy z domu kultury oraz zespół ludowy Rybniczanki. Każdy może się dołączyć do wspólnego kolędowania. Początek o godz. 16.00.

16 grudnia o godz. 19.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji z koncertem kolęd polskich, pastorałek i świątecznych melodii z całego świata wystąpi zespół Vocalis w składzie:
Joanna Moryc – sopran, Anna Skóra – mezzosopran, Róża Wysocka – fortepian.

Na koncert kolęd i pastorałek można wybrać się także 17 grudnia o godz. 19.00 do Filharmonii Dolnośląskiej. Wystąpią: zespół wokalny Elementorum, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Dolnośląskiej, Jerzy Kosek – dyrygent.

21 grudnia o godz. 17.00 w Filharmonii Dolnośląskiej koncert świąteczny dadzą uczniowie i pedagodzy Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze.

W pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 grudnia wybierzcie się do Karpacza na koncert kolęd i pastorałek „Na Góralską Nutę”, w wykonaniu członków zespołu FUTURE FOLK: wokalisty – Stanisława Karpiela Bułecki oraz skrzypka – Szymona Chyc Magdzina. Wraz z nimi na scenie będzie można zobaczyć i posłuchać najwybitniejszych muzyków podhalańskich, grających na tradycyjnych instrumentach z regionu Podhala. Godz. 16. 00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP w Karpaczu (deptak).

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.