W ubiegły piątek oficjalnie oddany do użytku został nowy biurowiec firmy Sikla Polska – austriackiej firmy, która ma swój oddział w Miasto Jelenia Góra .

W 2004 roku siedziba firmy przeniesiona została z północnych regionów Polski do Jeleniej Góry. Od tego momentu datuje się aktywny okres rozwoju Sikla Polska. Dzisiaj przedsiębiorstwo zajmujące się systemem mocowań do instalacji użytkowych i instalacji przemysłowych zatrudnia blisko 70 osób, a w związku z rozwojem firmy wkrótce poszukiwani będą nowi pracownicy. W hierarchii Sikla Holding – jeleniogórski oddział zajmuje wysokie 3 miejsce awansując z ósmego.

„Gratuluję Waszego sukcesu i dziękuję, że władze Sikli wybrały właśnie Jelenią Górę na siedzibę polskiego oddziału swojej firmy! Sikla włacza się w życie miasta.” – powiedział na uroczystości oddania do użytku nowej siedziby oddziału firmy Jerzy Łużniak.

Od dłuższego czasu wspiera klub sportowy Victoria Jelenia Góra.

Fot. Facebook Prezydenta Jeleniej Góry Jerzego Łużniaka

4 komentarze

  1. Gdyby nie liczne budowy obiektów turytyczych w okolicy, to w Jeleniej nie mieliby co robić. Idzie zastój w budownictwie, zobaczymy ja sobie poradzą.

  2. Teraz pilna sprawa ,budowa dobrego połączenia z Bolkowem i remont wiaduktu na JP2 .Bo się zawli.

  3. Jako firma nie mozna powiedziec dba o pracownikow ale na takie osiogniecia mogli by podniesc pensje tym co tak charuja a nie siedza za biurkiem i like wysylaja

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.