Agencja castingowa ZGRANI poszukuje do filmu osoby w wieku od 13 do 70 lat. Zdjęcia będą realizowane w październiku w Jeleniej Górze, Gryfowie Śląskim i Piechowicach. Zgłaszać można się w sobotę 10 września.

W najbliższą sobotę Studio Derr przy ul. Konopnickiej 23 w Jeleniej Górze realizuje casting dla osób w wieku 13-70 lat z Jeleniej Góry, Gryfowa Śląskiego, Piechowic oraz wszelkich okolicznych miejscowości.
Już z początkiem października ruszą ze zdjęciami do najnowszej realizacji w reż. M.Barczewskiego, produkowanej przez Aurum Film (znani z filmów „Ostatnia Rodzina”, „Żeby nie było śladów” czy nominowanego do Oscara „Bożego ciała”).

Stawki za udział rozpoczynają się od 100 zł na rękę. Płacą bezpośrednio po planie. Jest możliwość udziału w kontynuacjach filmu, szczególnie dla osób w wieku 13-20 lat.

Zainteresowani mogą wysyłać zgłoszenia na film.zgrani@gmail.com (imię, nazwisko, wiek, zdjęcie, numer kontaktowy, miejsce zamieszkania) lub przez formularz https://forms.gle/MvyD1LuCzF1GPSPx8.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.