Powiat karkonoski chce sprzedać obiekty dawnego komisariatu przy ul. Sienkiewicza w Kowarach. Za potężny budynek i garaże chce minimum 800 tys zł. Przetarg 28 lutego.

Nieruchomość zabudowana jest wolnostojącym, dwukondygnacyjnym, podpiwniczonym budynkiem byłego komisariatu policji oraz budynkami garaży. Teren przed budynkiem i garażami o nawierzchni asfaltowej, stanowiący parking i plac manewrowy. Pozostały teren zielony z nasadzeniami drzew i krzewów ozdobnych. Teren działki o kształcie nieregularnego czworokąta, o niewielkim spadku w kierunku ulicy, nieruchomość ogrodzona. Działka w pełnym uzbrojeniu w sieci: elektryczną, wodną, kanalizacyjna i gaz. Powierzchnia działki to 0,2194 ha – informuje starostwo

Sprzedawany budynek ma powierzchnię użytkową 383 m kw. I kubaturę 2 105 m sześć. Do tego przynależą 3 budynki garażowe.

Fot. powiat karkonoski

1 Komentarz

  1. pekaes kuuuuuurła Odpowiedź

    Coś im nie idzie ta sprzedaż. A budynek w tym czasie ładnie pleśnieje, a otoczenie zarasta. Nie mam kasy na to, ale podrzucam pomysł – Schronisko „Pod Psem”. Taki budżetowy hostel, stylizowany na komisariat. Pokoje a la cele, z kratami w oknach, twarde prycze… Ludzie będą chcieli przynajmniej jedną noc spędzić tam z ciekawości.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.