Od organizatorów:
„Szanowni Widzowie,
informujemy, że ze względów organizacyjnych (niezależnych od zespołu) jesteśmy zmuszeni przełożyć koncert Zespołu RAZ DWA TRZY w Lubaniu – Miejski Dom Kultury, przy ul. Kościuszki 4, zaplanowany na 03.12.2022 r. na godz.: 18:00.
Wydarzenie odbędzie się 1.04.2023 o godz.: 18:00 w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Kościuszki 4 w Lubaniu.

Wszystkie bilety zakupione na to wydarzenia zachowują ważność bez konieczności podejmowania dalszych działań. W zgodzie z przepisami, istnieje możliwość dokonania zwrotu biletów na przełożone wydarzenie. Informujemy, że czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 21 dni roboczych. W przypadku chęci zwrotu biletów prosimy o kontakt (do 12 grudnia 2022 r.) z portalem przez który dokonywaliście Państwo zakupu – KupBilecik, eBilet.
Jeżeli zakup biletów został dokonany przez naszą stronę internetową (www.scenakonesera.pl) prosimy o wypełnienie formularza zwrotu (do 12 grudnia 2022r.), który jest dostępny na: www.scenakonesera.pl (w zakładce zwroty) – link do formularza: https://scenakonesera.pl/zwroty/ Czas oczekiwania na zwrot należności za zakupione i zwrócone bilety wynosi do 21 dni roboczych.
W przypadku biletów zakupionych w kasie ośrodka, należy udać się po zwrot środków do kasy biletowej – Miejski Dom Kultury, przy ul. Kościuszki 4 w Lubaniu.
Dodatkowych informacji udzielamy drogą mailową: bilety@scenakonesera.pl oraz telefoniczną: 58 742 22 42.

Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.”

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.