„Liczyliśmy, że będzie inaczej. Próbowaliśmy niemalże do końca. Niestety. W związku z wprowadzeniem na terenie całego kraju drastycznych ograniczeń ilości widzów imprez artystycznych do 25 proc. pojemności widowni, jesteśmy zmuszeni odwołać wieczorne koncerty gwiazd Festiwalu Krokus Jazz. Bardzo Państwa przepraszamy za spowodowane tym niedogodności.
Zakupione już przez Państwa bilety na poszczególne koncerty można zwracać w kasie JCK przy ul. Bankowej 28/30 od wtorku do piątku w godzinach 13.00-18.00 (w przypadku biletów zakupionych w kasie) lub (w przypadku biletów kupionych internetowo) wysyłając wiadomość email na adres impresariat@jck.pl . W treści wiadomości prosimy o wpisanie danych do zwrotu: imię i nazwisko, adres, numer konta, oraz załączyć potwierdzenie dowód zakupy biletów wygenerowane przy ich zakupie.
Jednocześnie zapraszamy na pozostałe wydarzenia festiwalu, czyli projekcję filmu w Jazz DKF, wystawę fotografii znakomitej niemieckiej fotografki Raisy Galofre oraz znakomite koncerty konkursowe „Powiew Młodego Jazzu”. Oczywiście wszystkie te działania realizowane będą w ścisłym, bezpiecznym dla Państwa reżimie sanitarnym. Ograniczona liczba wejściówek na koncerty konkursowe dostępna będzie od 13 października (wtorek) w kasie JCK przy ul. Bankowej” – tak tłumaczą sytuacje organizatorzy tej znakomitej imprezy.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.