Decyzja o wyjeździe do pracy za granicą nie zawsze jest łatwym wyborem. Życie z dala od rodziny i przyjaciół często bywa trudne. Zaczynasz rozumieć, ile znaczą kontakty, które masz w domu. Dlatego szukasz sposobów, aby poczuć więź i dać swoim najbliższym do zrozumienia, że ci na nich zależy, dzieląc się z nimi swoim sukcesem, także poprzez przesyłanie im pieniędzy. Czasami przelewy międzynarodowe mogą być kłopotliwe, ale istnieje kilka sposobów, aby wykonać je prawie bez wysiłku.

Przesyłaj pieniądze z dowolnego miejsca

Tradycyjnie przelewy pieniężne są realizowane za pośrednictwem lokalnego banku. W ten sposób dość łatwo je przesłać. Ale co zrobić, jeśli w pobliżu nie ma banku? Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się nad przesłaniem pieniędzy w inny sposób? Istnieją wyspecjalizowane agencje, które pomagają w przekazach pieniężnych, zwłaszcza do innych krajów, co jest bardzo wygodne, gdy w pobliżu nie ma banków. Jedną z takich firm jest Western Union. Pośredniczy ona w przekazywaniu pieniędzy na całym świecie od 1861 roku. Teraz, dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak telefony komórkowe, komputery i Internet, umożliwia dokonywanie przelewów praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Wysyłanie pieniędzy online staje się bardziej dostępne nawet dla tych, którzy nie są zbyt dobrze obeznani z nowoczesnymi technologiami. Z Western Union, używając telefonu komórkowego lub laptopa, możesz dokonywać przelewów pieniężnych z dowolnego miejsca, o ile masz tylko połączenie z Internetem. Nie musisz mieć gotówki ani szukać najbliższego oddziału banku. Po prostu użyj swojego telefonu.

Przesyłanie pieniędzy online daje wiele dobrego

Czasami pojedynczy przelew może być czymś więcej niż tylko miłym gestem. Twoja siostra lub brat właśnie rozpoczęli studia? Chcesz zrobić niespodziankę rodzicom w rocznicę ślubu albo pomóc przyjacielowi w nagłym wypadku? Jest wiele sytuacji, kiedy pojedynczy przelew online pozwala w niezwykle prosty i wygodny sposób przypomnieć o sobie i sprawić przyjemną niespodziankę najbliższym. Ale wcześniej musisz wiedzieć, od czego zacząć.

Western Union oferuje wysyłanie pieniędzy na kilka różnych sposobów: za pomocą strony internetowej, aplikacji mobilnej lub osobiście. Załóżmy, że chcesz osobiście wysłać pieniądze swoim bliskim. W takim przypadku wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć najbliższą agenturę Western Union, podać kwotę, którą chcesz wysłać i wszystkie wymagane dane. To naprawdę jest tak proste. Wysyłanie pieniędzy online wymaga nieco więcej zaangażowania. Krótką instrukcję, jak przelać pieniądze online, znajdziesz poniżej:

1. Wejdź na stronę agencji z przeglądarki i zarejestruj się na swoim profilu. Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na korzystanie ze strony internetowej, czy aplikacji mobilnej, musisz mieć osobisty profil, aby wysyłać pieniądze. Zakłada się go tylko raz. Drugi przelew będzie znacznie łatwiejszy i mniej czasochłonny.

2. Wprowadź dane do przelewu oraz kwotę, którą chcesz wysłać. Następnie wybierz kraj odbiorcy. Nie zapomnij wybrać też opcji odbioru i metody płatności.

3. Wprowadź dane odbiorcy. Aby przelać pieniądze bezpośrednio na konto bankowe odbiorcy, musisz podać jego dane bankowe.

4. Zapłać za przelew i wyślij pieniądze. Możesz wybrać, czy chcesz zapłacić kartą debetową, kredytową, czy z konta bankowego.

5. Śledź swój przelew. Aby upewnić się, że transfer się powiódł, zawsze możesz go śledzić, aby wiedzieć, na jakim jest etapie realizacji.

Jeśli chcesz, aby przelewy były bardziej przystępne, skorzystaj z telefonu komórkowego i wypróbuj aplikację mobilną Western Union. Pobierz ją z App Store czy Google Play.

Jedną rzeczą jest zarabianie pieniędzy i spełnianie swoich marzeń, a inną dzielenie się swoim sukcesem z bliskimi. Jest to wyrazem troski o nich, a często pomoc finansowa bywa najbardziej docenianym sposobem na wzmocnienie więzi rodzinnych. Dzięki Western Union możesz zrobić to prawie w mgnieniu oka z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie.

Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.