Jeleniogórski sąd zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec mężczyzny podejrzanego o usiłowanie zabójstwa konkubiny. Do zdarzenia doszło 11 grudnia br. w mieszkaniu na terenie powiatu karkonoskiego. Teraz za przestępstwo, o które jest on podejrzany grozić mu może nawet dożywocie.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 53-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o usiłowanie zabójstwa konkubiny.

Do zdarzenia doszło 11 grudnia br. w trakcie awantury w mieszkaniu. Pomiędzy zatrzymanym, a pokrzywdzoną w trakcie libacji alkoholowej doszło do kłótni, w wyniku której 53-latek kilkanaście razy ugodził ją nożem. Obrażenia te spowodowały stan realnie zagrażający jej życiu.

53-latek trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 3 promile. Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozić mu może nawet dożywocie. 13 grudnia br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.