Po zwycięskich meczach w Polkowicach z Górnikiem 4:2 i w Lubaniu z Łużycami 7:3, młodzicy Karkonoszy w Bolesławcu rozbili zespół rówieśników BKS-u 7:0. Po dwa gole zdobyli Borys Kraiński i Marcel Kosiorek, po jednym Łukasz Popera, Szymon Rydlikowski i Kacper Skórka.

Młodzicy KKS-u nie grali w pierwszej kolejce, gdyż w ostatniej chwili wycofano ekipę Victorii Jelenia Góra. W drugiej kolejce podopieczni trenera Mateusza Juszczyszyna (na zdjęciach w strojach zielono – czerwonych), okazale i rekordowo, 11:0, pokonali Orła Mysłakowice. Bramki strzelili Oliver Skodlarski 4, Piotr Przybysz i Aleksandra Szoliba po 3 i Kornel Plewiński. Cały mecz przebiegał pod dyktando młodych jeleniogórzan w składzie z futbolistami w kategorii żak (Paweł Zielonka) i orlik (Wojtek Łuczyński, Szymon Struk, Kornel Plewiński), o dwa i trzy lata młodszymi od wymaganej grupy wiekowej.

Następny mecz ligowy młodzicy KKS-u rozegrają na boisku w Parku Paulinum w sobotę, 19 września 2020 roku, o godzinie 10.00, z jeżowskim Lotnikiem II. 

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.