Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o  kradzież z włamaniem.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna pod koniec stycznia br. w Kowarach włamał się do garażu oraz do budynku mieszkalnego, skąd ukradł mienie o wartości 2500 złotych. Były to narzędzia, dwa rowery, hydrofor i inne drobne rzeczy.
Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Funkcjonariusze w oparciu o zebrane w tej sprawie informacje oraz na podstawie analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 30-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. Policjanci prowadząc czynności w tej sprawie odzyskali część skradzionego mienia, które mężczyzna ukrył w samochodzie swojej partnerki.
Obecnie  funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie pozostałych skradzionych rzeczy. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

4 komentarze

      • Wszędzie monitoring 👀 WSZĘDZIE 👀 nawet jak wszelcy obrońcy tzw.praw człowieka 😭 szczekają ,że to zamach na wolność !! Uczciwy człowiek nie musi się obawiać ,tylko PATUSY,złodzieje, CHWASTY

  1. No co się czepiacie ? Po prostu złodziej pomógł zatrzymać monitoring 🙂 To chyba pierwszy taki przypadek na świecie. Brawo Nowiny za info. Szacun 🙂

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.