Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o przestępstwa przeciwko mieniu.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w połowie listopada ubiegłego roku włamał się do pomieszczenia gospodarczego w jednej z miejscowości powiatu lwóweckiego, skąd ukradł motocykl o wartości 8 tysięcy złotych. Ponadto mężczyzna pod koniec września ubiegłego roku na terenie powiatu karkonoskiego włamał się do budynku, skąd jego łupem padło mienie o wartości ponad 2 tysiące złotych. Była to aluminiowa drabina, rolki papy i narzędzia.
Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji oraz po analizie nagrań z monitoringu zatrzymali podejrzewanego o popełnienie tych czynów mężczyznę. W wyniku podjętych działań odzyskali skradziony motocykl. Obecnie policjanci prowadza czynności, których celem jest odzyskanie reszty skradzionego mienia.
Teraz mieszkaniec powiatu karkonoskiego za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.