Trzeba być mocno zdeterminowanym, żeby próbować uciekać przed policją na motorowerze, chyba, że ma się tyle na sumieniu, co  37-letni mężczyzna z powiatu lwóweckiego.

– W nocy z 9 na 10 sierpnia  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim podczas patrolu rejonu służbowego zwrócili uwagę na poruszający się motorower. Policjanci wydali wyraźny znak do zatrzymania się, mimo to kierujący przyspieszył i zaczął uciekać. Po kilku kilometrach na łuku drogi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. 37- latek z powiatu lwóweckiego nie doznał żadnych obrażeń ciała – relacjonuje Olga Łukaszewicz z lwóweckiej policji.

Podczas wykonywanych czynności z mężczyzną okazało się, że nie zatrzymał się do kontroli,  bo miał on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i miał przy sobie metamfetaminę. Do tego po przeprowadzeniu badań na zawartość środków odurzających w organizmie okazało się, że kierujący znajduje się pod wpływem metamfetaminy. 37- latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi.

Fot. KPP w Lwówku Śląskim

1 Komentarz

  1. PiS_Bolszewik_Czekista Odpowiedź

    Policjant morderca Georga Floyda, Derek Chauvin, dostał 22.5 roku więzienia
    Zabójca Igora Stachwiaka (mimo prawomocnego wyroku znany jako Łukasz R.) dostał 2.5 roku a komendant wojewódzki Arkadiusz Golanowski, jego zastępca Piotr Niziołek, komendant miejski Dariusz Kokornaczyk oraz Arkadiusz Małecki, który był komendantem miejskim w dniu tragedii, … nie ponieśli konsekwencji za ukrywanie faktów, a dodatkowo otrzymali 6-miesięczne odprawy.
    Zobaczymy jak zostaną nagrodzeni milicjanci zabójcy i manipulujący przy tej sprawie

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.