Turniej dla tenisistów amatorów trwać będzie od 16 do 18 września na kortach przy ulicy Sudeckiej w Jeleniej Górze. Rozgrywany będzie w czterech konkurencjach: młodzież do lat 16, kobiety, mężczyźni, mężczyźni 55+.

Udział mogą wziąć tenisistki i tenisiści amatorzy powyżej 16 roku życia. Dla niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców. Jest także kategoria Mężczyźni 55+ oraz debel pocieszenia.

Przewidziany jest udział 20 tenisistów z Czech i 40 z Polski. Warunkiem udziału jest zamieszkiwanie graczy na obszarze wsparcia Programu INTERREG V-A Republika Czeska. Obszar wsparcia programu obejmuje następujące regiony:
-po stronie polskiej: obszar administracyjny powiatów bolesławieckiego, jaworskiego, jeleniogórskiego, kamiennogórskiego, lubańskiego, lwóweckiego, złotoryjskiego, zgorzeleckiego, grodzkiego m.Jelenia Góra. Po stronie czeskiej: obszar administracyjny powiatów Česká Lípa, Liberec, Jablonec nad Nisou oraz Semily.

PROGRAM „Polsko- Czeskiego Turnieju Tenisowego”

Piątek 16.09.2022 r.

od godz. 10.00 – funkcjonować będzie „Biuro zawodów”

od godz. 11.00  – rozgrywanie meczów na kortach (zgodnie z załączonym harmonogramem)

o godz. 14.30 (w przerwie meczów) – oficjalne rozpoczęcie Polsko -czeskiego Turnieju Tenisowego

Sobota 17.09.2022 r.

od godz. 9.00 – mecze na kortach zgodnie z harmonogramem, który dostępny będzie w biurze zawodów

Niedziela 18.09.2022 r.

od godz. 9.00 do ok. godz. 13.30 rozgrywanie meczów

o godz. 14.00 oficjalne zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i nagród dla zwycięzców oraz wręczenie pamiątkowych dyplomów i medali dla wszystkich uczestników.

1 Komentarz

  1. Piękny turniej, super goście z Czech, organizacja na najwyższym poziomie👏👏👏….
    Po czym przychodzi deszcz i Czesi się dowiadują, że koniec turnieju, nie zostaną rozegrane mecze finałowe oraz turniej deblowy bo miasto Jelenia Góra prawie 100tys miasto nie posiada hali krytej do gry w tenisa 😢😢😢

    Za to podpisuje inwestycje na lodowisko pełnowymiarowe i hokej za 9 milionów zł, teraz będzie hokej rządził Jelenią Górą jak żużel Zieloną Górą 🤗

    Napomknę tylko że hala tenisowa to kosz 1/10 tego co lodowisko a od lat nie mamy gdzie grać w zimę w tenisa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.