Dwóch nietrzeźwych kierujących w tym samym czasie zatrzymali policjanci. Skrajną nieodpowiedzialnością wykazali się dwaj mieszkańcy powiatu lwóweckiego zatrzymani w miniony piątek przez lwóweckich i gryfowskich policjantów.
Około godziny 16:30 na Al. Wojska Polskiego w Lwówku Śląskim w ręce mundurowych wpadł kierujący citroenem 47-latek. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma w organizmie 1 promil alkoholu. Ponadto podczas sprawdzenia w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami.
Dosłownie w tym samym czasie policjanci z gryfowskiego komisariatu na ul. Lwóweckiej zatrzymali do kontroli 31- letniego kierującego audi. Mężczyzna prowadził mimo orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych. Funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości kierującego. Badanie narkotestem wykazało, że znajduje się pod wpływem metamfetaminy.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu oraz środki odurzające upośledzają zmysły i wpływają na styl i sposób jazdy, a to przekłada się na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dlatego reagujmy widząc niepokojące sytuacje na drodze. Wystarczy jeden telefon, aby wyeliminować nietrzeźwego kierowcę z ruchu i zapobiec tragedii.

Informacja za Lwówek na sygnale

Zdj.: News4Media

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.