Na filmie widać, jak dwóch mężczyzn zagaduje sprzedawczynię i zasłania jej widok na sklep, a trzeci bezczelnie kradnie kosztowności. Wciąż trwa liczenie strat, ale już wiadomo, że przestępcy zrabowali drogocenne przedmioty za kilkadziesiąt tysięcy złotych.

„Dzisiaj nasz jubiler został zaatakowany w Karpaczu. Sprawcy uciekli w czarnym BWM o niemieckim numerze rejestracyjnym W-FE1005. Jesteśmy wdzięczni za każdą pomoc, wskazówki i wsparcie. Proszę udostępniajcie i kto coś zauważy, proszę o pilny kontakt! Nawet jeśli doszło do tego w Polsce, sprawcy mogli też uciec do Niemiec. Więc proszę o informację, jeśli ktoś coś rozpoznaje / widzi!” – pisze właściciel sklepu i zamieszcza zdjęcia z napadu, które zarejestrowała kamera.

Policja szuka przestępców. Nieoficjalnie wiadomo, że mogą poruszać się samochodem na bułgarskich tablicach rejestracyjnych. Możliwe, że wciąż są w okolicy Karpacza. -Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia są proszone o kontakt z policją pod nr tel. 112 lub 997 – apeluje Edyta Bagrowska z policji w Jeleniej Górze.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.