Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się nad byłą partnerką, uszkodzenie mienia i posiadanie narkotyków. Mężczyzna w mieszkaniu pokrzywdzonej uszkodził drzwi oraz zniszczył jej telefon, a w trakcie zatrzymania posiadał metamfetaminę. Teraz za te przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Szklarskiej Porębie zatrzymali 30-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad byłą partnerką, uszkodzenie mienia oraz posiadanie narkotyków.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna przez kilka miesięcy znęcał się nad byłą już partnerką psychicznie i fizycznie. Wszczynał bez żadnego powodu awantury, podczas których wyzywał ją, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia. Ponadto w trakcie awantury w mieszkaniu kobiety uszkodził drzwi oraz zniszczył jej telefon komórkowy. Poniesione straty pokrzywdzona oszacowała na ponad 3 tysiące złotych.

Mężczyzna w trakcie zatrzymania posiadał metamfetaminę. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. 30-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

podinsp. Edyta Bagrowska

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.