Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o nie zatrzymanie się do kontroli drogowej oraz naruszenie zakazów sądowych. Do zdarzenia doszło 3 grudnia br. w Kowarach. Teraz za popełnione czyny odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kowarach zatrzymali 46-letniego mężczyznę podejrzanego o niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz o naruszenie zakazów sądowych.

3 grudnia br. około godziny 1.00 w nocy policjanci w Kowarach na ul. Rejtana zauważyli pojazd marki BMW, a za kierownicą mężczyznę, który najprawdopodobniej nie posiadał uprawnień. Postanowili to sprawdzić i dali kierowcy sygnał do zatrzymania. Ten jednak nie zareagował, tylko przyspieszył i zaczął uciekać. Funkcjonariusze włączyli sygnały świetlne, dźwiękowe i ruszyli za nim. Po przejechaniu kilku kilometrów kierujący został zatrzymany. Był to 46-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Okazało się, że mężczyzna ma dwa aktywne zakazy kierowania pojazdami.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.
Teraz mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.