O śmierci swojej mamy poinformował Marcin Zawiła, były prezydent Jeleniej Góry, dyrektor Książnicy Karkonoskiej.

Łączniczka AK, żołnierz ruchu oporu. W maju skończyłaby 99 lat. Do końca zachowała wyjątkową pogodę ducha i przenikliwe rozumienie świata. Była kobietą ciepłą, kochającą, mądrą i wyjątkowo odważną. Wychowała dwóch synów, doczekała się czterech wnuczek i trójki prawnuków„- napisał Marcin Zawiła.

Pogrzeb Joanny Zawiłowej odbędzie się jutro (21 kwietnia). Msza św. zaplanowana została w kościele pw. Matki Bożej Miłosierdzia o godzinie 12. 00, a pogrzeb na starym cmentarzu w Cieplicach około godziny 13.00.

Mieszkańcy Jeleniej Góry, znajomi, sąsiedzi, radni, przyjaciele zwrócili się do rodziny zmarłej z wyrazami serdecznego współczucia. „Z powodu śmierci Mamy, wyrazy głębokiego współczucia składam panu Marcinowi Zawile – byłemu prezydentowi miasta, i byłemu posłowi na Sejm, a przede wszystkim mojemu Przyjacielowi, który wiele lat swego życia i wiele wysiłku poświęcił budowaniu idei samorządności w Kotlinie Jeleniogórskiej i na Dolnym Śląsku.Marcinie, w tak trudnej dla Ciebie chwili chciałbym przekazać Tobie i Twoim Bliskim słowa wsparcia.Proszę o przyjęcie kondolencji w imieniu własnym i całego zespołu pracowników Urzędu Miasta wraz z jednostkami organizacyjnymi„- napisał na FB prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak.

1 Komentarz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.