Zapraszamy na premierę „Inversio Temporis” – najnowszej powieści Rafała Froni. Z autorem spotkać będzie się można w sobotę, 16 grudnia 2023 r.od 12.00 do 16.00, w Książnicy Karkonoskiej w Jeleniej Górze, podczas 3. Targów pod choinkę „Książka pod choinkę”.

Na spotkaniu z autorem, będzie okazja do posłuchania o tym, co w książce, a może też w życiu słychać. Nie tylko rozmowy, bo jeśli tekst zaintryguje — będzie można dokonać zakupu ze stosowną dedykacją. „Inversio Temporis” to paradoks odwrócenia czasu, który biegnąc w przyszłość, zarazem się cofa. Marek, bohater powieści, po wielu latach wraca do Jeleniej Góry i tam, ku swemu zaskoczeniu czas się dla niego odwraca i zamiast biec w przyszłość, prowadzi Go w zamierzchłą, zapomnianą mogło się zdać przeszłość, w jego lęki, przeżycia i chwile młodości spędzonej na jeleniogórskich podwórkach. Ale ta podróż wstecz, jest zarazem drogą do przodu, bo czas, nawet, jeśli się cofa, może biec tylko w przód. Inversio to powieść dla dużych dzieci. Po przejściach i w sile wieku.

– Czytając tę książkę, będzie Ci potrzebna butelka dobrego wina. Nie wiem dlaczego, ale wiem, że tak będzie. Zaczynając, zadbaj o to zawczasu. Zapraszam, do lektury i mojej rodzinnej, Jeleniej Góry. Zapraszam w Was świat, Inversio Temporis – mówiRafał Fronia.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.