Mężczyzna groził swojej żonie pozbawieniem życia, rzucał się do bicia, zastraszał, ograniczał kontakt z rodziną i znajomymi wyzywał i poniżał. Teraz odpowie za popełnione przestępstwa. Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze za te przestępstwa zastosował wobec niego dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, a także opuszczenia wspólnego lokalu mieszkalnego.

64-latek, mieszkaniec powiatu karkonoskiego, został zatrzymany podczas interwencji zgłoszonej przez pokrzywdzoną. Mężczyzna od kilku miesięcy znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Nadużywał alkoholu, który wyzwalał w nim agresję. Mężczyzna bez żadnego powodu wszczynał awantury, podczas których wyzywał ją, bił i poniżał. Groził jej również pozbawieniem życia.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

64-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze. – Prokurator zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, wydał zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej i kontaktowania się z nią, oraz opuszczenie wspólnego lokalu mieszkalnego – informuje młodszy aspirant Beata Sosulska-Baran z policji w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Nie jestem ani z Wrocławia ani ze Świdnicy. Ale na zmianę mieszkam w obu miastach. Krótka piłka; Wrocław to główny śmietnik dolnośląskiej ziemi. Brud, sm ród, prostactwo. Nie wielu zostało rodowitych wrocławiaków. Miłych, kulturalnych i przede wszystkim inteligentych. Większość to ho łota z zabużańskich wsi. Pato-kołchoz. Wstyd mieć taką stolicę województwa.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.