Według nieoficjalnych jeszcze informacji zatrzymanym i aresztowanym mężczyzną, któremu przedstawiono zarzuty, jest ojciec Tomasza Rzymkowskiego, wiceministra edukacji.

Na razie – podkreślmy – są to informacje nieoficjalne, bo prokuratura nie komentuje sprawy. Zasłania się dobrem śledztwa i trwającym postępowaniem.

Wszystko miało się wydarzyć jeszcze w ubiegłym tygodniu, ale sprawa ujrzała światło dzienne dopiero teraz, kiedy informację na ten temat ujawniło Radio Zet. Zgodnie z ustaleniami dziennikarzy ojciec Tomasza Rzymkowskiego został zatrzymany, przedstawiono mu zarzuty i aresztowano na trzy miesiące.

Zarzuty mają dotyczyć molestowania członka rodziny.

Tomasz Rzymkowski to, przypomnijmy, wiceminister edukacji i nauki. Sam nie zabrał głosu w sprawie i nie odpowiedział na pytania dziennikarzy.

Tomasz Rzymkowski

Rocznik 1986, pochodzi z Kutna. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jest posłem drugą kadencję. W 2015 r. był jeszcze politykiem Pawła Kukiza, obecnie związany jest z PiS.

Rzymkowki jest żonaty i ma trzech synów.

News4Nedia/fot. policja

1 Komentarz

  1. Czyli władza działa , to że jest ojcem wiceministra nie może chronić przed odpowiedzialnością. Natomiast syn nie może odpowiadać za czyny ojca , a ojciec za dorosłego syna . Wprzypadku PO i doktryny Nojmana wszystko zamiecionoby pod dywan . Są jednak różnice między PIS i KO!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.