Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji i z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 36-letniego mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku i 1 miesiąca, który dodatkowo podejrzany jest o kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Jak ustalili funkcjonariusze, 36-latek 10 grudnia ubiegłego roku z otwartego samochodu ukradł portfel wraz z dokumentami, kartami płatniczymi oraz telefonem komórkowym. Okazało się, że mężczyzna skradzionymi kartami posłużył się 15 razy płacąc nimi za drobne zakupy w sklepach. Poniesione straty pokrzywdzony oszacował na około 1600 zł.

Ponadto ma on na koncie kradzież dwóch kamer monitoringu zewnętrznego umieszczonego na ścianach jednego z jeleniogórskich sklepów o łącznej wartości 3000 zł. Okazało się, że przestępstw, których ma na koncie 17 dopuścił się w warunkach, tzw. ”recydywy”.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i prowadzą czynności w kierunku odzyskania skradzionego mienia.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie on przed sądem, a grozić mu może nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Po czynnościach mężczyzna został umieszczony w Areszcie Śledczym, w celu odbycia wcześniej zasądzonej kary pozbawienia wolności za inne czyny.

1 Komentarz

  1. I będzie go sądził Sławomir Papierzański, który z Reshke oraz jego kurwą Maleńczuk robią przekręty i kradną. A prokurator śpi.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.