Podpalenie altanki oraz  kradzieże z włamaniem ma na sumieniu zatrzymana przez jeleniogórskich policjantów 23-letnia jeleniogórzanka.   

– Policjanci z komisariatu II policji w Jeleniej Górze,  w wyniku prowadzonych działań, zatrzymali 23-letnią kobietę podejrzaną o uszkodzenie mienia oraz o kradzieże z włamaniem – informuje Edyta Bagrowska, oficer prasowy jeleniogórskiej KMP. – Funkcjonariusze ustali, że jeleniogórzanka pod koniec grudnia ubiegłego roku dopuściła się w Jeleniej Górze co najmniej 4 przestępstw przeciwko mieniu. Kobieta włamała się i okradła 3 altanki, skąd jej łupem padły narzędzia ogrodnicze oraz różnego rodzaju sprzęt AGD. Ponadto jedną z altanek podpaliła. Wstępnie straty pokrzywdzonych oszacowano na około 5000 zł.  Funkcjonariusze w mieszkaniu oraz w pomieszczeniach gospodarczych 23-latki odnaleźli część skradzionego mienia.

Kobieta za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a  grozi jej do 10 lat  pozbawienia wolności.

Fot. KMP Jelenia Góra

1 Komentarz

  1. śmieć z wsiocławia Odpowiedź

    Bardzo polecam wpisać w Google „Czarna Lista Dolnośląskich Mikoli”. Nie wiem kto ją sporządził, ale jest tam piękny wykaz wszystkich chuliganów kolejowych z Dolnego Śląska, którzy demolują dworce, niszczą tabor i piszą wulgarne komentarze w internecie. Sprawdź koniecznie, czy to nie twój znajomy, a może nawet ktoś z rodziny!

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.