Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o kradzież z włamaniem oraz kradzież. Jego łupem padło mienie o wartości blisko 7000 złotych. Przestępstw tych dopuścił się w sierpniu w Karpaczu.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Karpaczu ustalili, a następnie zatrzymali 36-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o kradzież z włamaniem i kradzież.

Jak ustalili policjanci, mężczyzna w sierpniu br. dopuścił się w Karpaczu co najmniej dwóch przestępstw przeciwko mieniu. Włamał się do jednego z pensjonatów, skąd jego łupem padły elektronarzędzia oraz telefon. Ponadto ukradł rower stojący obok innego pensjonatu. Łączna wartość skradzionego mienia opiewa na kwotę blisko 7000 złotych.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych w tej sprawie informacji, jak również analizy nagrań z kamer wytypowali, a następnie zatrzymali 36-latka jako podejrzewanego o popełnienie tych czynów. W trakcie prowadzonych czynności odnaleźli skradziony rower, który mężczyzna ukrył w zaroślach oddalonych kilka kilometrów od miejsca zdarzenia.

-Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz prowadzą czynności, których celem jest odzyskanie pozostałych skradzionych rzeczy. Mężczyzna za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. Łupem złodzieja Reshke padło blisko 11 tys zł, ale SSO Sławomir Papierzański z kolegą z sędziów SSR zrobili tak, że poszkodowany za złodzieja dwa razy zapłacił, bo Sędzia nie może się rozczytać.

    Złodzieje w Sądzie złodzieje w mieście. Po co ich zamykacie. Tasuj i na komisariat dowoz

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.