Właśnie ruszyła budowa Osiedla Młynówka, zlokalizowanego przy ulicy Pijarskiej i Kilińskiego. Na terenie dawnej odlewni powstanie 110 mieszkań w dwóch budynkach.

Mieszkania, które tu powstaną, od dawna są w ofercie i cieszą się sporym wzięciem. Dużym atutem osiedla jest lokalizacja. Blisko stąd do centrum miasta. Deweloper przewidział wiele udogodnień dla właścicieli. Zaplanowana jest między innymi całodobowa ochrona. Wszystkie lokale posiadają wliczone w cenę przestronne tarasy, loggie bądź balkony. Ogrzewanie pochodzi z sieci miejskiej. Dla mieszkańców parterów zaprojektowano własne, zielone, przydomowe ogródki. Inwestor – grupa Europlan informuje, że w lokalach istnieje możliwość instalacji klimatyzacji.

Realizacja inwestycji nieco się opóźniła, bo według pierwszych zapowiedzi osiedle miało być gotowe wiosną tego roku. Jeśli nie będzie żadnych perturbacji pierwsi mieszkańcy wprowadzą się pod koniec lata przyszłego roku.

Grupa Europlan wybudowała już w naszym regionie hotel i apartamenty Lake Hill nad zbiornikiem Sosnówka. Realizuje także odbudowę hotelu Sanssouci w Karpaczu. Twórcą grupy Europlan jest pochodzący z Jeleniej Góry, Artur Kozieja, doświadczony inwestor i bankier inwestycyjny.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.