Fot. KMP Jelenia Góra

Narkotyki pozwalające na uzyskanie 2300 porcji handlowych przejęli jeleniogórscy policjanci. To marihuana i metamfetamina. Taka ilość substancji psychoaktywnych na czarnym rynku warta jest przynajmniej 150 tys. zł.

– Policjanci Zespołu ds. Zwalczania Przestępczości Narkotykowej Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz Wydziału Kryminalnego i Prewencji z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 30-letniego mężczyznę i 25-letnią kobietę w związku z posiadaniem przez nich znacznych ilości narkotyków. Policjanci prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna i kobieta najprawdopodobniej mają związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie ustalili, że 30-latek oraz 25-latka mieszkańcy powiatu karkonoskiego we wspólnym mieszkaniu posiadali znaczne ilości narkotyków. Była to marihuana oraz metamfetamina.  Z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 2300 porcji handlowych – informuje Beata Sosulska-Baran z jeleniogórskiej policji.

Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających zatrzymanym grozić może do 10 lat pozbawienia wolności. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy oraz sprawdzają czy zatrzymani nie zajmowali się ich dystrybucją.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.