Jeleniogórscy policjanci nie dopuścili do popełnienia samobójstwa przez 31-letniego mężczyznę. Został on znaleziony przez funkcjonariuszy w nocy w samochodzie, w złym stanie psychicznym. Dzięki szybkiej reakcji policjantów udało się nie dopuścić do targnięcia się desperata na własne życie. Mężczyzna jeszcze tego samego dnia trafił pod opiekę lekarzy.

3 sierpnia 2022 roku, około godziny 2.00 policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 31-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego. Matka 31-latka, powiadomiła, że syn około godziny 21.00 wyszedł z domu, wsiadł do swojego samochodu i odjechał. Mężczyzna prawie dwie godziny późnej wysłał do swoje żony wiadomość, z której wynikało, że zamierza targnąć się na swoje życie.

W związku z zagrożeniem życia i zdrowia mężczyzny funkcjonariusze garnizonu policji jeleniogórskiej ruszyli na jego poszukiwanie. Niespełna dwie godziny od przyjęcia zgłoszenia funkcjonariusze podczas patrolu w Piechowicach, zauważyli stojący poza drogą publiczną w pobliżu lasu samochód, którym poruszał się zaginiony. Kiedy podjechali do auta, zauważyli siedzącego w nim mężczyznę, którym okazał się 31-letni mieszkaniec powiatu karkonoskiego. Był on w bardzo złym stanie psychicznym.

-Na szczęście funkcjonariusze zdążyli z pomocą na czas. Mężczyzna potrzebował pilnej pomocy, dlatego też zaraz po interwencji został przekazany pod opiekę lekarzy – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

2 komentarze

  1. To w jg jest policja? Gdzie się chowają przed pracą? Rowerzyści i piesi to totalna dzicz próbująca popełnić samobójstwo wskakując pod samochody, ale widać akurat to policji nie obchodzi.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.