Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał narkotyki. Zabezpieczyli marihuanę, z której można uzyskać około 50 porcji handlowych.

Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu karkonoskiego podejrzanego o

posiadanie środków odurzających. Funkcjonariusze podczas patrolu zauważyli mężczyznę, który na ich widok przyspieszył i bardzo nerwowo się zachowywał. Podczas kontroli okazało się ,że posiada przy sobie marihuanę.

Mieszkaniec powiatu karkonoskiego trafił do policyjnego aresztu. Mundurowi prowadząc czynności uzyskali informację, że mężczyzna w miejscu zamieszkania może posiadać narkotyki. Informacja ta wkrótce się potwierdziła. Do działań policjantów włączył się pies policyjny do wykrywania narkotyków. W trakcie czynności w mieszkaniu 35-latka pies błyskawicznie

zaznaczył miejsce ukrycia narkotyków. Był to schowek przeszklonej witrynie. Z ukrytej marihuany można uzyskać około 50 porcji handlowych.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz sprawdzają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Za popełnione przestępstwo grozi mężczyźnie do 3 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.