Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzieleniem. W trakcie czynności, w których uczestniczył pies do wykrywania narkotyków zabezpieczyli marihuanę, metamfetaminę, MDMA, także prekursory do produkcji środków odurzających. Z zabezpieczonych narkotyków łącznie można uzyskać ponad 11 tysięcy porcji handlowych. Ponadto mężczyzna również udzielał narkotyków swojej partnerce. Teraz za popełnione przestępstwa grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Został już tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 34-letniego jeleniogórzanina w związku z posiadaniem przez niego znacznych ilości środków odurzających oraz ich udzielaniem.

Funkcjonariusze prowadząc czynności uzyskali informację, że 34-letni mężczyzna najprawdopodobniej ma związek z przestępczością narkotykową. Weryfikując kolejne informacje w tej sprawie, ustalili, że mężczyzna może posiadać środki odurzające w mieszkaniu. W działaniach funkcjonariuszy uczestniczył pies do wyrywania narkotyków, który wskazał miejsca ich ukrycia. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, metamfetaminę, MDMA oraz prekursory do produkcji narkotyków. Łącznie z zabezpieczonych środków odurzających można uzyskać ponad 11 tysięcy porcji handlowych.

Ponadto policjanci ustalili, że mężczyzna co najmniej 48 razy udzielił środków odurzających swojej konkubinie. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych środków odurzających oraz ustalają kolejnych nabywców.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz udzielanie grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 25 listopada br. Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek prokuratora Prokuratury Rejonowej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.