Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który posiadał w mieszkaniu znaczne ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli metamfetaminę oraz marihuanę, z których można uzyskać ponad 500 porcji handlowych oraz 21 tabletek ecstasy. Ponadto posiadał broń i amunicję, na które nie posiadał zezwolenia. Był również poszukiwany. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 37-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających oraz o nielegalne posiadanie broni i amunicji.

Policjanci w trakcie prowadzonych czynności uzyskali informację, że 37-latek może mieć związek z przestępczością narkotykową. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli marihuanę, metamfetaminę, z których można uzyskać ponad 500 porcji handlowych oraz 21 tabletek ecstasy. Ponadto zabezpieczyli broń i amunicję, na które mężczyzna nie posiadał wymaganego zezwolenia. Był również poszukiwany do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 miesięcy i 15 dni.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz ustalają czy mężczyzna nie zajmował się ich dystrybucją.

Jeleniogórzanin został zatrzymany w policyjnym areszcie. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.