Jeleniogórscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o kradzieże, których dopuściła się w Jeleniej Górze w sierpniu i we wrześniu br. Jej łupem padło blisko 2500 zł. Kobieta zatrudniała się do pracy, wykorzystywała nieuwagę innych pracowników i ich okradała, po czym znikała.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 28-letnią kobietę podejrzaną o kradzieże. Jak ustalili funkcjonariusze, kobieta w sierpniu i we wrześniu br. dopuściła się w Jeleniej Górze kradzieży. Jeleniogórzanka zatrudniała się do pracy, wykorzystywała nieuwagę innych pracowników, a następie z szafek i z pozostawionej w innym pomieszczeniu odzieży kradła im pieniądze, po czym porzucała pracę i znikała. Jej łupem padło blisko 2500 zł.

Funkcjonariusze prowadząc czynności w tej sprawie na podstawie analizy zapisów z kamer monitoringu oraz na podstawie zebranych informacji wytypowali i zatrzymali 28-letnią jeleniogórzankę jako podejrzewaną o popełnienie tych czynów. Kobieta miała już na koncie podobne czyny. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

-Teraz 28-latka za kradzieże odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 5 lat pozbawienia wolności – informuje podinsp. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

1 Komentarz

  1. Wypuścić, wasi (towarzysze z dziada pradziada) burmistrzowie, burmistrzynie więcej kradną i jakoś nie siedzą.

Napisz komentarz


Masz ciekawą sprawę? Czekam na info!

Portal

Zgłoś za pomocą formularza.